ANLATIMLI ÖRGÜ BALIK SIRTI TOPUZ SAÇ MODELİ

1x1.trans

Anlatımlı örgü balık sırtı topuz saç modeli arıyordum. Sonunda buldum ve sizlerle de paylaşmaya karar verdim. Buna benzer topuz örgü balık sırtı saç modellerini daha önce de anlatımlı olarak sitemizde paylaşmıştım.

Hem kolay yapımı sayesinde zorlanmadan yapabilirsiniz. Hem de kısa sürede çok güzel saç modelleri ile etrafınızdakileri şaşkınlığa uğratabilirsiniz.

Evde kolay saç yapmak için paylaştığım tüm çalışmalara sitemizden ve hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı örgü balık sırtı topuz saç modelleri bakımından daha önce paylaştığım birçok çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma benim çok hoşuma gitti. Hem güzel hem de yapımı kolay bir şekilde karşımıza çıkıyor.


Sizde zorlanmadan yapabilir ve düğün nişan veya çeşitli eğlence etkinliklerine giderken bu güzel fransız balık sırtı saç modeli yapmak için çalışmadan yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-orgulu-balik-sirti-topuz-sac-modeli

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*