ANLATIMLI ÖRGÜ BOYUNLUK YAPMAK

1x1.trans

Örgü boyunluk yapmak isteyenler için çok güzel ve kolay yapılan bir çalışmanın anlatımını paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada örgüden boyunluk yapılışının tarifi verilmiş.

Daha önce de resimli anlatım ve anlatımlı videolar şeklinde örgü boyunluk yapımıyla ilgili çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta o çalışmalar hemen bu yazımın en altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilir ve onları da yapmayı öğrenebilirsiniz. Örgü boyunluk yaparak soğuk ve aldatıcı kış günlerinde kendinizi koruyabilirsiniz. Kimi insanda kolay rahatsızlanma ve hasta olma huyu var diyebiliriz.

Çünkü azıcık bir şeyden nem kapabiliyorlar. Bazı insanların da bünyesi sağlam oluyor. Bu bakımdan fazla kalın giyinmelerine ve boyun kısımlarını örtmelerine gerek kalmıyor.

Ancak günümüzde birçok insan ister hasta olacağını düşünsün, isterse düşünmesin örgü boyunluk modeli yapıyor veya satın alıp kullanıyor.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine detaylı bir anlatım içeriyor. İzleyerek sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


video-anlatimli-orgu-boyunluk-yapmak

ANLATIMLI YÜKSEK AT KUYRUĞU SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*