ANLATIMLI ÖRGÜ KURDELE SAÇ MODELİ YAPMAK

1x1.trans

Evde kolay yapılan saç modellerine ek olarak bu yazımda anlatımlı örgü kurdele saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan saç modeli olarak bu güzel modeli yapmayı anlatımlı resimlerden kısa sürede öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Yaptığınız kurdele örgü saç modelini çeşitli etkinliklerde, eğlencelerde veya düğün dernek gibi yerlere giderken yapabilirsiniz. Farklı saç modeliniz ile herkesi şaşırtabilirsiniz.

Farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız bu güzel saç modelini yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer evde yapamazsanız bile kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek, kısa sürede kurdele saç modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kendinize veya birisine yapabilirsiniz.

Değişik bir kurdele saç örgüsü olduğunu söyleyebilirim. Şekil olarak kurdeleye benzese de farklı bir ismi de olabilir. Bilenler yazının altına yorum yazabilirler. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


anlatimli-orgu-kurdele-sac-modeli-yapmak

EVDE KOLAY DALGALI SAÇ NASIL YAPILIR başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*