ANLATIMLI ÖRNEKLİ ALTIGEN MOTİF TERLİK MODELİ

1x1.trans

Anlatımlı örnekli altıgen motif terlik modeli arayanlar için bulduğum bu güzel örneği beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay patik yapmak veya motifli terlik yapmak için bu tür çalışmalar gerçekten işimize yarıyor.

Hem fikir açısından hem de yapacağımız çalışmalarda bize kolaylık sağladıklarını söyleyebilirim. Altıgen motif örnekleri daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta videolu anlatımlar bölümlerine bakacak olursanız bu tür güzel örneklerin yapımını anlatan ve değişik terlik desenli örnek çalışmalarına da ulaşacağınızı belirtebilirim.

Hemen bu yazımın altında da çok güzel lüks çalışmalar sizi bekliyor. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Anlatımlı örnek altıgen motif terlik yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


anlatimli-ornekli-altigen-motif-terlik-modeli

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*