ANLATIMLI OYMA AHŞAP KAŞIK YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı oyma ahşap kaşık yapmak için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti. Bu tür evde yapılan hobi çalışmalarını buldukça paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı ahşap kaşık oyma çalışması paylaştım. Aşamalar resimli anlatım olarak sunulmuş.

Tek yapmanız gereken adım adım nasıl yapılacağını inceledikten sonra oyma aleti ile ahşabı yavaş yavaş oymak. Daha sonrasında detaylar için biraz sabırlı olmalısınız.

Çünkü yanlış bir baskı uygulamanızda ahşap kaşık çalışmasını batırabilirsiniz. Bu iş hem sabır istiyor. Hem de biraz zahmetli olduğunu söyleyebilirim. Bu tarz çalışmalar yapıp satarak para kazanan birçok insan var.

Sizde evden oyma ahşap kaşıklar yaparak ürün sayısını çoğaltabilir ve satabilirsiniz. Yapımı bittikten sonra sanırım vernik atılıyor.

 

 

Siz o aşamaları biraz araştırın o şekilde yapın. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-oyma-ahsap-kasik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir