ANLATIMLI SARKAÇ AHŞAP SAKSILIK YAPMAK

1x1.trans

Anlatımlı sarkaç ahşap saksılık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Bahçeye veya balkona yapabilirsiniz. Askı saksılık çalışmasını sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım ahşap saksı askılığı yapabilir ve çiçeklerinizi yüksek yerlere asabilirsiniz.

Anlatımlı sarkaç ahşap saksılık yaparak çok güzel dekoratif süslere de sahip olmuş olursunuz. Anlatımlı saksı askılığı yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar son zamanlarda hem moda, hem de çokça tercih ediliyor. Anlatımlı sarkaç saksılık yapmak için daha önce de birçok örnek paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlardan da yararlanabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınızı aktaran resimli anlatımda iple ahşap tahtayı kavuşturduktan sonra içine saksıyı geçirmeniz yeterli oluyor. Ancak sağlam olması için resimli anlatımdaki gibi ipi saksının altından da kavramasını sağlamalısınız.


Böylece herhangi bir sallantıda düşmemesi ve sabit kalması için iyi bir önlem olmuş olacaktır. Bir önceki yazımda da yine çiçek sarkaç yapmak için güzel bir çalışma paylaşmıştım. Onu da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Dekorasyon kategorisinde birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-sarkac-ahsap-saksilik-yapmak

source

ANLATIMLI İPTEN SAKSI SARKAÇ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*