ANLATIMLI SARKAÇ AHŞAP SAKSILIK YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı sarkaç ahşap saksılık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Bahçeye veya balkona yapabilirsiniz. Askı saksılık çalışmasını sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım ahşap saksı askılığı yapabilir ve çiçeklerinizi yüksek yerlere asabilirsiniz.

Anlatımlı sarkaç ahşap saksılık yaparak çok güzel dekoratif süslere de sahip olmuş olursunuz. Anlatımlı saksı askılığı yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar son zamanlarda hem moda, hem de çokça tercih ediliyor. Anlatımlı sarkaç saksılık yapmak için daha önce de birçok örnek paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlardan da yararlanabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınızı aktaran resimli anlatımda iple ahşap tahtayı kavuşturduktan sonra içine saksıyı geçirmeniz yeterli oluyor. Ancak sağlam olması için resimli anlatımdaki gibi ipi saksının altından da kavramasını sağlamalısınız.

Böylece herhangi bir sallantıda düşmemesi ve sabit kalması için iyi bir önlem olmuş olacaktır. Bir önceki yazımda da yine çiçek sarkaç yapmak için güzel bir çalışma paylaşmıştım. Onu da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

 

Dekorasyon kategorisinde birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-sarkac-ahsap-saksilik-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI İPTEN SAKSI SARKAÇ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir