ANLATIMLI SİYAH TIRNAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Anlatımlı siyah tırnak süsleme örneği olarak bulduğum bu güzel çalışmadan sizde yararlanabilirsiniz. Evde tırnak süsleme çalışmaları ile uğraşıyorsanız ve farklı nail sanatıyla yapılmış örnekler arıyorsanız, artık aramayın.

Sizin için bulduğum bu güzel çalışmayı paylaşmaktan sevinç duyarım. Bende tırnaklarıma bu güzel çalışmaları uygulamayı düşünüyorum. Hem elbiselerle uyumlu çok güzel gözüküyorlar.

Hem de zengin işi durduklarını söyleyebilirim. Bu tür çalışmaları kuaförlerde veya güzellik bakım merkezlerinde büyük paralara yaptırabileceğinizi söyleyebilirim.

Orada çalışanlar da eminim bu tür paylaşımlardan yapımını öğrenerek sizlere veya müşterilerine yapıyorlardır. Çünkü kimse annesinin karnında bu tür çalışmaları öğrenmiyor.

 

 

Son zamanlarda meşhur olan tırnak süsleme nail sanatı örneklerinin yayılması ve farklı modellerin ortaya çıkmasıyla artık çok değişik çalışmalarla karşı karşıya kaldığımızı söylemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel siyah nail tırnak süsleme örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-siyah-tirnak-susleme-calismasi

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir