ANLATIMLI SİYAH TIRNAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

1x1.trans

Anlatımlı siyah tırnak süsleme örneği olarak bulduğum bu güzel çalışmadan sizde yararlanabilirsiniz. Evde tırnak süsleme çalışmaları ile uğraşıyorsanız ve farklı nail sanatıyla yapılmış örnekler arıyorsanız, artık aramayın.

Sizin için bulduğum bu güzel çalışmayı paylaşmaktan sevinç duyarım. Bende tırnaklarıma bu güzel çalışmaları uygulamayı düşünüyorum. Hem elbiselerle uyumlu çok güzel gözüküyorlar.

Hem de zengin işi durduklarını söyleyebilirim. Bu tür çalışmaları kuaförlerde veya güzellik bakım merkezlerinde büyük paralara yaptırabileceğinizi söyleyebilirim.

Orada çalışanlar da eminim bu tür paylaşımlardan yapımını öğrenerek sizlere veya müşterilerine yapıyorlardır. Çünkü kimse annesinin karnında bu tür çalışmaları öğrenmiyor.


Son zamanlarda meşhur olan tırnak süsleme nail sanatı örneklerinin yayılması ve farklı modellerin ortaya çıkmasıyla artık çok değişik çalışmalarla karşı karşıya kaldığımızı söylemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel siyah nail tırnak süsleme örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-siyah-tirnak-susleme-calismasi

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*