ANLATIMLI TIĞ İŞİ AFRİKA MENEKŞE ÇİÇEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi Afrika menekşe çiçeği resimli anlatımı

Anlatımlı tığ işi afrika menekşe çiçeği yapmak isteyen olur diye farklı bir çalışma buldum. Bu güzel çalışma da resimli anlatımlar yer alıyor. Adım adım sizde kısa sürede bu güzel örneği çıkarabilirsiniz. Afrika çiçek modeli yapımıyla alakalı paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Videolu anlatım şeklinde afrika çiçek modeli yapımıyla alakalı da sitemizde güzel örnekler bulabilirsiniz. Altta yer alan adım adım afrika menekşe çiçek örneğinin yapılışını öğrenerek sizde kısa sürede yapabilir ve bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

Yapmak veya yaptırmak isterseniz yazıya yorum bırakmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

 

 

Tığ işi çiçek motifi yapımı

Tığ işi çalışmalar yapıyorsanız Afrika çiçeğinin motifli halini duymuşsunuzdur. Resimli anlatım olarak bulacağınız çalışmayı inceleyerek sizde öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Tığ işinden motif yapmak çok kolay. Hem değişik bir motif öğrenmiş olacaksınız. Hem de bu motifi kullanarak battaniye, yelek, bardak altlığı ve daha birçok değişik çalışma yapabileceksiniz.

Tığ işi örgü çiçek yapılışı

Tığ işiyle yapılan birçok motif örneğini hemen altta da bulabilirsiniz. Bu modeli ben yapmadım. Fakat yakın zamanda yapıp nihale olarak kullanmayı düşünüyorum. Zaten resimli örneklerde de gördüğünüz gibi bir parçasını yapınca, diğer parçaları birbirine birleştirerek ortaya çıkarttığınız bir çalışma. Bundan çok güzel bebek battaniyeleri, örgü örtüler veya yelek yapılacağını düşünüyorum. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

 

 

Daha önce paylaştığımız MİSİNALI ŞİŞLE DİKİŞSİZ ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir