ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK TUTACAK YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Bu güzel örneğin adı ise çarkıfelek olup, ilk kez sizde benim gibi görüyorsanız bence inceleyin ve öğrenin. Evde tığ işi yapıyorsanız ve yeni modeller, örnekler arıyorsanız çarkıfelek örneğini de öğrenerek güzel örgüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı tığ işi çarkıfelek tutacak yapmak isteyen ev hanımları olabilir diye onlar için derlediğimiz bu güzel çalışma da yine videolu anlatımlara da yer verdik. Hemen altta yer alan videoları izleyerek sizde tığ işi tutacak yapımını öğrenebilir ve yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Evde örgü tığ işi tutacak yapıyorsanız bu farklı çalışmayı da sevebilirsiniz. Kolay yapılan tığ işi tutacak örneklerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Kolay yapılan tığ işi tutacak örneklerini sitemizde daha önce de paylaştığımızı hatırlıyorum.

Bu içeriğin altından birçok değişik tığ işi örgü tutacak örneklerine ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan örgü tutacak modelleri ile sizde değişik çalışmalar yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Komşularınızla paylaşabilir ve sevdiğiniz kişilere de yapıp verebilirsiniz. Çarkıfelek tutacak olarak çaydanlık altlığı olarak da kullanabileceğinizi eklemek isterim.

 

 

Örgüden nihale yapımı olarak da adlandırabileceğimiz çalışmayı hem resimli anlatımdan takip ederek inceleyebilirsiniz. Hem de birkaç değişik anlatıma sahip videolar size yol gösterecektir. Örgü üzerine içerikleri her zaman sevmişimdir. Siz de benimle hemfikirseniz bu örneği paylaşabilirsiniz.

Altta tığ işi fıstık tutacak yapılışıyla ilgili detaylı bir yabancı kaynak var. Sesini kısım ve videoyu görsel olarak izlemeyi deneyin. Keza ben öyle yaparak çok güzel yabancıların örgülerini kolayca öğrenebiliyorum. Tavsiye ederim.

Yine altta Türkçe anlatımlı papatyalı tutacak tığ işi çalışması aktarılmış. Mutlaka izlenmesi gereken bir anlatım.

Farklı bir tutacak modeli yapılışıyla ilgili video.

 

 

Daha önce paylaştığımız DERİ KUMAŞTAN ÇANTA NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir