ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI


anlatimli-tig-isi-cicek-yapmak-737x415

Anlatımlı tığ işi çiçek yapımıyla ilgili sanırım birkaç paylaşımdan biriside bu olacak. Örnek resmini de paylaştığım çalışma da pembe çiçek yapmak isteyenler için güzel bir motif çalışması olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde bayanlar örgüleri hem kolay anlıyor. Hem de aşamaları kısa sürede öğrenerek yapabiliyorlar.

Tığ işi çalışmalar yapan bayanlar için sitemizde çoğu kez bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı çalışma öncesi bir de örnek resim bulunuyor.

Anlatımlı tığ işi çiçek nasıl yapılır diyenler için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


anlatimli-tig-isi-cicek-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=2C7QlZqRbes

ANLATIMLI KOVBOY ŞALI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*