ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI

 

 

0

 

Tığ işi gül yapımıyla ilgili sanırım oldukça fazla çalışma paylaştım. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı bir şekilde nasıl tığı işi gül yapacağınızı konu edinen bir çalışmanın videolu ders niteliğindeki anlatımını paylaştım.

Anlatımdan yararlanarak sizde tığ işi gül yapabilir veya tığ işi çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu tür çalışmaları örgü işlerinizde motif sıkıntısı çekiyorsanız kullanabilirsiniz.

Havlu, hırka, battaniye gibi çalışmalarınızda bu güzel tığ işi gül motifini kullanabilirsiniz. Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da incelemenizi tavsiye ederim.

Anlatımlı tığ işi gül yapmak için tüm detaylar videolu anlatımda belirtilmiş. Hatta çalışma ile ilgili örnek resimde hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 

 

Şimdi sizleri kolay tığ işi çiçek nasıl yapılır? sorularına cevap olacak anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-gul-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=KzY1406I-EE

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN KELEBEKLİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir