ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI


anlatimli-tig-isi-gul-yapimi-737x415

Tığ işi gül yapımıyla ilgili sanırım oldukça fazla çalışma paylaştım. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı bir şekilde nasıl tığı işi gül yapacağınızı konu edinen bir çalışmanın videolu ders niteliğindeki anlatımını paylaştım.

Anlatımdan yararlanarak sizde tığ işi gül yapabilir veya tığ işi çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu tür çalışmaları örgü işlerinizde motif sıkıntısı çekiyorsanız kullanabilirsiniz.

Havlu, hırka, battaniye gibi çalışmalarınızda bu güzel tığ işi gül motifini kullanabilirsiniz. Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da incelemenizi tavsiye ederim.

Anlatımlı tığ işi gül yapmak için tüm detaylar videolu anlatımda belirtilmiş. Hatta çalışma ile ilgili örnek resimde hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.


Şimdi sizleri kolay tığ işi çiçek nasıl yapılır? sorularına cevap olacak anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-gul-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=KzY1406I-EE

KARTONDAN KELEBEKLİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*