ANLATIMLI TIĞ İŞİ KALP YAPIMI

anlatimli-tig-isi-kalp-yapimi-737x415

Öğretici videolarla yine karşınızdayım. Evde tığ işi kalp yapmak isteyenler için paylaştığım bu günkü çalışma da detaylı bir şekilde Damla hanım tarafından hazırlanan tığ işi kalp yapmak isteyenler için bir öğretici çalışma yer alıyor.

Türkçe videolu tığ işi kalp yapımı ile ilgili benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında daha önceden paylaşmıştım. Anlatımlı tığ işi kalp yapmak için altta örnek resmini de paylaştım.

Bu çalışmayı lif olarak yapabilir ve kullanabilirsiniz. Havlu veya battaniyelerde motif olarak da değerlendirebilirsiniz. Çeşitli çalışmalarda bu güzel çalışmayı kullanmak akıllıca olacaktır.

Şimdi sizlere anlatımlı çalışma olan tığ işi kalp yapmak için örnek resim ve anlatımlı videosu ile birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-kalp-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=2wzivC0t7-Y

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*