ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF ÖRGÜ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı tığ işi motif örgü yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kolay bir şekilde evde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Türkçe anlatımlı tığ işi örgü motif yapımı sayesinde evde yaptığınız örgülerde değişik örgü motifler yapmayı da öğrenebilirsiniz. Sitemizde tığ işi örgü motif örneklerini sıkça anlatımlı videolar şeklinde paylaşmaktayım.

Hatta bu yazımın hemen altında da tığ işi motif örneklerine ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi motif örneği için anlatımlı video önünde örnek bir de resim paylaştım.

Evde kolay yapılan örgüleri sitemizde bulacağınız gibi yenilerini de buldukça paylaşacağım. Bu güzel örgü motifleri görünce benim de hoşuma gidiyor.

El emeği göz nuru bu güzel çalışmaların Türkçe anlatılarak hazırlanması da ayrı bir şey. Eskiden fazla yoktu. Evde hanımlar komşu gezmelerinde veya altın günlerinde bu tür örgü örneklerinin motiflerini ve yapılışını birbirinden alıyorlardı.

 

 

Şimdi ise anlatımlı videolar sayesinde oturdukları yerden öğrenebiliyorlar. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-orgu-motif-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=vRzATYcrreU

 

Daha önce paylaştığımız AYAKKABI KUTUSUNDAN BASİT LANGIRT OYUNU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir