ANLATIMLI TIĞ İŞİ PATİK MODELİ YAPMAK

1x1.trans

Anlatımlı tığ işi patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde bebeğinize veya bebeği olanlara yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce ki paylaştığım bebek patik çalışmalarından farklı olarak, hem yapımı kolay. Hem de öğretici şeması ile kısa sürede nasıl yapacağınızı net anlatmışlar.

Daha önce paylaştıklarım da anlatımlı videolar da yer alıyordu. Bu yazımda ise sadece resimli anlatım paylaştım. Evde kolay yapabileceğiniz bebek patik modeli veya anlatımlı patik çalışmaları ile sizde çok güzel patik modelleri yapabilirsiniz. Yeni patik modeli olarak da kabul edebileceğimiz bu çalışmayı ben çok beğendim.

Anlatımlı bebek patiği yapmak için çalışma da ki şemayı kullanabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve çok güzel patikler ortaya çıkarabilirsiniz. Aşamalı çalışmadaki örneği kısa sürede yapabileceğiniz gibi tığ işi patik yapmak için veya öğrenmek için mutlaka diğer çalışmalara bu yazımızın altından ulaşın.


Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel bebek patik modeli yapmak için tığ işi patik modeli yapımını anlatan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-tig-isi-patik-modeli-yapmak

ANLATIMLI GÜL MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*