ANLATIMLI TIĞ İŞİ PATİK MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı tığ işi patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde bebeğinize veya bebeği olanlara yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce ki paylaştığım bebek patik çalışmalarından farklı olarak, hem yapımı kolay. Hem de öğretici şeması ile kısa sürede nasıl yapacağınızı net anlatmışlar.

Daha önce paylaştıklarım da anlatımlı videolar da yer alıyordu. Bu yazımda ise sadece resimli anlatım paylaştım. Evde kolay yapabileceğiniz bebek patik modeli veya anlatımlı patik çalışmaları ile sizde çok güzel patik modelleri yapabilirsiniz. Yeni patik modeli olarak da kabul edebileceğimiz bu çalışmayı ben çok beğendim.

Anlatımlı bebek patiği yapmak için çalışma da ki şemayı kullanabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve çok güzel patikler ortaya çıkarabilirsiniz. Aşamalı çalışmadaki örneği kısa sürede yapabileceğiniz gibi tığ işi patik yapmak için veya öğrenmek için mutlaka diğer çalışmalara bu yazımızın altından ulaşın.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel bebek patik modeli yapmak için tığ işi patik modeli yapımını anlatan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

anlatimli-tig-isi-patik-modeli-yapmak

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI GÜL MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir