ANLATIMLI YÜKSEK AT KUYRUĞU SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan saç modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde bu güzel yüksek at kuyruğu saç örgüsünü yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay yapabileceğiniz bu modeli sevgilinizle buluşurken yapabilirsiniz.

Düğün, davet veya değişik eğlenceli etkinliklerde de bu güzel at kuyruğu saç modelini yapabilirsiniz. Hatta bu at kuyruk saç modelini spor yaparken de kullanabilirsiniz.

Çünkü sizi rahatsız etmez ve her türlü işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uzun saçınız varsa ve değişik saç modeli yapmak istiyorsanız bu güzel çalışmayı mutlaka uygulamalısınız.

Kuaförünüz de aynısını size yapabilir. Anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

anlatimli-yuksek-at-kuyrugu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6740.html

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY YARI DALGALI SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir