ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Anlatımlı yün ipten duvara kalp tablo yapmak için aşamaları takip ederek sizde aynısını yapabilirsiniz.

3 boyutlu kalp yapmak için öncelikle bir tahta ve üzerine kalp şeklini belirleyecek çivileri çakmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yün ipi sırasıyla çivilere geçirdikten sonra, karşılıklı olarak geçirmeye başlayıp, 3 boyutlu kalp tablosu yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Resimli anlatımda ne yapmanız ve nerelerden ipleri dolamanız gerektiği ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış. Yapmanız gereken anlatımdan yararlanarak sırasıyla işlemleri yapmak ve kalpli tablo çalışmasını bitirmek.

Biraz zahmetli gibi gözükse de bittiğinde inanın uğraştığınıza değecek bir tablo yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmalardan küçük büyük veya daha fazla yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yun-ipten-3-boyutlu-kalp-tablo-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI ÇATALLA KELEBEK KURDELE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir