ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK

 

Yeni bebek sahiplerine veya bebek bekleyen hanımlar için paylaştığım bu yazımda anlatımlı yün örgü bebek hırkası yapmak için hem resimli örnek hem de anlatımlı video paylaştım.

Anlatılı örgü bebek hırkası yapmak için paylaştığım anlatımlı video da tüm detaylar paylaşılmış. Daha önce de bebek kategorilerinde yelek, hırka, patik yapımını anlatan birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Evde kolay yapılan örgü çalışmalarını ve bebek için yapılan örgü işlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu yazıda paylaştığım gibi diğer çalışmaların da resimli anlatımları ve anlatımlı videolarını sitemizde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapmayı öğreneceğiniz anlatımlı yün örgü bebek hırka modeli çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımlarıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-yun-orgu-bebek-hirkasi-yapmak

 

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız DELİKLİ SÜZGEÇ ÖRGÜDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:1    Ortalama:4/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*