ANLATIMLI YUVARLAK HAMAK YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı yuvarlak hamak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede bahçeniz için yapabilirsiniz. Eviniz bahçeli ise bu muhteşem çalışmayı yapın veya yaptırın. Kesinlikle de sahibi olun. Hem rahat edin, hem de evinize gelenler bahçeye çıktıklarında ilk gördükleri hamak olacak ve eğlenerek hemen üstüne oturmak isteyecekler.

Bu tür eşyalar her zaman tercih edilir ve satış amaçlı iyi rakamlara satıldığını da görebilirsiniz. Ancak evinizde ki imkanlarla ve malzemeleri temin ederek çok kısa sürelerde bu güzel hamak çalışmasını zorlanmadan yapabilirsiniz. Anlatımlı hamak yapmak için çalışma da şablon verilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları tamamlamak ve hamak çalışmasını kısa sürede tamamlamak. Anlatımlı yuvarlak hamak yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmaya benzer hamak projeleri ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

 

 

Adım adım hamak yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalar sayesinde sizde kolay hamak yapmayı öğrenebileceksiniz. Hem yuvarlak hamak oluşu, hem de standart hamak modellerinden daha farklı oluşu nedeniyle herkes tarafından beğenileceğini de düşünüyorum. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-yuvarlak-hamak-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YUMUŞAK KUMAŞTAN EV TERLİĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir