ANLATIMLI ZİNCİR ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı zincir örgü saç modeli yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı saç modellerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Bu modeli de beğeneceğinizi bildiğim için paylaşmak istedim. Sitemizdeki saç modelleri bölümünde bu tür benzer örgü saç modelleri çalışmalarına sık sık ulaşabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da benzer örgü saç modellerine ulaşacaksınız. Hem bu tür saç modelleri ile düğünlerde, nişanlarda veya etkinliklerde herkesten farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Hem de değişik saç modelleri ile her zaman şık olacaksınız. Şimdi sizleri anlatımlı örgü saç modeli zincir örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-zincir-orgu-sac-modeli-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir