Araba Jantından Çiçek Saksısı Yapılışı


Araba Jantından Çiçek Saksısı Yapılışı

Araba lastiğinden havuz, masa, puf ve sehpa gibi şeylerin yapıldığını gördük ve sizlere yapılışlarını paylaşmıştık. Bu yazımızda ise araba lastiğinden değil de, araba jantından bir çalışma yapacağız. Araba jantından saksı yapılışı anlatımını sunan resimli anlatımdan yararlanarak sizde kullanmadığınız araba jantlarından bahçeniz için dekoratif çiçek saksıları yapabilirsiniz.

araba-jantindan-saksi-yapimi

araba-jantindan-saksi-yapimi2

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Araba Jantından Çiçek Saksısı Yapılışı

  1. bizim insanımız ise eski jantları satıyor yada hurdacıya veriyor. yahu yapsanıza şöyle çalışmalar. ama bizim insanımız da haklı, yabancılar gibi bahçeli evlere sahip olan insan sayısı çok az. belki 2020 li yıllarda bu tür çalışmalara bizim insanımız da merak salar. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*