ARABA LASTİĞİNDEN HASIR PUF YAPMAK

 

 

0

 

Araba lastiğinden hasır puf yapmak için daha önce benzer puf çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da eski lastikten puf yapmak için farklı bir anlatım sergilenmiş.

Evinizde eski araba lastiklerini hala tutuyorsanız ve kullanmayacaksanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Lastik yoksa bile eski lastik satan yerlerden ucuz paralara temin edebilirsiniz.

Evinizin bahçesinde veya garajında bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Normalde puf satın almak hem pahalıdır. Hem de zevkinize uygun puf örnekleri bulamayabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yer alan puf yapımıyla ilgili örneği sizde evinizde eski lastikten kolaylıkla yapabilirsiniz. Eski araba lastiğinden puf yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

araba-lastiginden-hasir-puf-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir