Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli


Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli

Eski lastiklerinizi atmayın. Onlardan harika eşyalar veya gereçler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere araba lastikleri kullanılarak yapılmış birçok çalışmayı paylaşacağız. Altta yer alan örneklerin resimli anlatımları ve farklı tariflerini sitemizde yine bulabilirsiniz.

Araba lastiği değerlendirme veya lastik dekoratif fikirler her zaman hoşuma gitmiştir. Hem bahçemizi güzelleştirebiliyoruz. Hem de eski lastikten saksı, lastik puf oturak yapımı veya lastikten sehpa yapmak gibi değişik çalışmalarla ortaya güzel dekorasyon eşyaları da çıkartmış oluyoruz.

Bu güzel ve keyifli çalışmaları sizde evinizde bahçeniz için yada sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz. Kolay yapılan eski lastik değerlendirme fikirlerini sitemizde fazlasıyla bulacak ve aralarında bayılacağınız çalışmaların olduğunu da söylemek isterim.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*