Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli

 

 

0

 

Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli

Eski lastiklerinizi atmayın. Onlardan harika eşyalar veya gereçler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere araba lastikleri kullanılarak yapılmış birçok çalışmayı paylaşacağız. Altta yer alan örneklerin resimli anlatımları ve farklı tariflerini sitemizde yine bulabilirsiniz.

 

 

Araba lastiği değerlendirme veya lastik dekoratif fikirler her zaman hoşuma gitmiştir. Hem bahçemizi güzelleştirebiliyoruz. Hem de eski lastikten saksı, lastik puf oturak yapımı veya lastikten sehpa yapmak gibi değişik çalışmalarla ortaya güzel dekorasyon eşyaları da çıkartmış oluyoruz.

Bu güzel ve keyifli çalışmaları sizde evinizde bahçeniz için yada sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz. Kolay yapılan eski lastik değerlendirme fikirlerini sitemizde fazlasıyla bulacak ve aralarında bayılacağınız çalışmaların olduğunu da söylemek isterim.

 

 

Daha önce paylaştığımız Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir