Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kullanmadığınız eski araba lastiklerini değerlendirin. Araba lastiğinden puf yapabilirsiniz. Evinizin bahçesinde, balkonunuzda veya köyde kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları sıkça paylaştığımız bu güzel projeye yakın birçok güzel anlatımı sitemizde yine bulacaksınız.

Araba lastiğinden puf minder yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma hiçte zor değil. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Hatta sanayi gibi atölye dükkanlarda bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Eski lastikten puf yapmak veya lastikten puf minder yapımıyla alakalı çalışmaları ben çok seviyorum.

Hem eski lastikleri değerlendirmiş oluyoruz. Hem de puf oturak yaparak bahçede de rahat kullanışlı oturaklara sahip olmuş oluyoruz. Sizde eviniz için veya bahçeniz için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

araba-lastiginden-puf-nasil-yapilir

 

 

Daha önce paylaştığımız Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir