Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Araba lastiği kullanarak evinize veya iş yerinize harika puflar yapabilirsiniz. Çok kolay bir yapımı var ve istediğiniz lastikten yapabiliyorsunuz. Resimli anlatımı uygulayarak sizde kolaylıkla puf sahibi olabilirsiniz. Evde araba lastiğinden yaptığınız pufları kullanabilir veya bahçenizde de yaptığınız bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Arabanız varsa ve lastik değişimi sonrası eski lastikleri lastikçiye bırakıyorsanız, artık bırakmayın. Onları çok güzel puf oturak veya puf minderlere dönüştürebilirsiniz. Lastik üzerine sert bir zemin koyduktan sonra kılıf dikmeniz veya diktirmeniz yeterli olacaktır. İnanın çok güzel çalışmalar ortaya çıkıyor.

 

 

Sitemizde kolay puf minder nasıl yapılır sorularına yanıt olacak çok güzel paylaşımlar yapmıştık. Onları da sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Altta da benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

araba-lastiginden-puf-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Kemer Nasıl Süslenir Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir