ARABA LASTİĞİNDEN TAHTEREVALLİ YAPMAK


Eviniz bahçeli ise ve arabanızın tekerlekleri eskidiyse bu güzel çalışmayı yapmanın zamanı geldi demektir. Çocuklarınıza pahalı oyuncaklar almak yerine onları hem tutumlu olmaya alıştırabilirsiniz.

Hem de eski eşyaları değerlendirme fikirleri ile onların hayal gücü yeteneklerini açığa çıkarabilirsiniz. Bu yazımda eski araba lastiğinden tahterevalli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde aynısını yapabilir ve evinizin bahçesine çocukların oynaması için çok güzel bir oyun alanı inşa etmiş olursunuz. Yapımının zor olduğunu düşünmüyorum.

Bu yüzden zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Eski lastikten tahterevalli yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı pek hatırlamıyorum.

Ancak bu paylaştığım çalışma tamamen farklı geldi bana, bu yüzden gördüm ve paylaşayım dedim. Şimdi sizleri otomobil lastiğinden tahterevalli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

araba-lastiginden-tahterevalli-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*