ARABA LASTİĞİNDEN TAHTEREVALLİ YAPMAK

 

 

0

 

Eviniz bahçeli ise ve arabanızın tekerlekleri eskidiyse bu güzel çalışmayı yapmanın zamanı geldi demektir. Çocuklarınıza pahalı oyuncaklar almak yerine onları hem tutumlu olmaya alıştırabilirsiniz.

Hem de eski eşyaları değerlendirme fikirleri ile onların hayal gücü yeteneklerini açığa çıkarabilirsiniz. Bu yazımda eski araba lastiğinden tahterevalli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde aynısını yapabilir ve evinizin bahçesine çocukların oynaması için çok güzel bir oyun alanı inşa etmiş olursunuz. Yapımının zor olduğunu düşünmüyorum.

Bu yüzden zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Eski lastikten tahterevalli yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı pek hatırlamıyorum.

Ancak bu paylaştığım çalışma tamamen farklı geldi bana, bu yüzden gördüm ve paylaşayım dedim. Şimdi sizleri otomobil lastiğinden tahterevalli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

araba-lastiginden-tahterevalli-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir