Arabanızın Kaportasındaki Eziklikleri Düzeltin


arabadaki-cizikleri-kolayca-duzeltme

Kaporta eziklerini düzeltme

Arabanızla bazen fark etmediğiniz çizikler veya eziklerle baş başa kalabilirsiniz. Bazen görmeden yaptığımız vuruntular veya sürtmelerden kalan ezikler canımızı sıkabilir. Hatta bazıları çok çirkin gözükebilir ve etrafımızdakiler bizimle dalga geçebilirler. İşte bu durumla baş başa kaldığınızda ne yapmanız gerektiğini gösteren güzel bir çalışma ile birlikteyiz.

Öncelikle arabanızda vuruntu veya çizik, ezik gibi kısımları keşif etmelisiniz. Genelde bende olmadı diye düşünür ve bir suçlu ararsınız. Ama sonra düşününce bazı çiziklerin, vurukların, eziklerin umursamadığınız zamanlarda sizin yaptığınız aklınıza gelir. Genelde benim öyle oluyor.

Bunun için üzülmeyin, sanayi de çok iyi para alan ustalar var. Ama fazla para vermemek için ucuz ilaçlar, macunlar veya spreyler de var. Fakat hepsi geçici çözüm. Paranız varsa yenisini taktıracaksınız ve ilk aldığınız gün gibi olacak.


Yada altta paylaştığımız anlatımlı çalışmayı izleyerek sizde arabanızdaki çizik ve eziklerden kurtuabileceksiniz. Bunun için deha olmaya gerek yok. Sadece izleyin ve önleminizi alın. Kaporta ezikleri düzeltme ve farklı bilgileri araştırıyor olacağım. Bulunca yine birlikte olacağız arkadaşlar. Kolay gelsin.

arabadaki-cizikleri-kolayca-duzeltme
arabadaki-cizikleri-kolayca-duzeltme

 

Evde Portakal Kabuğundan Dekoratif Mumluk Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*