ARKADAN TOPLAMALI TOPUZ SAÇ MODELİ YAP

 

 

0

 

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bugün ki kendin yap çalışmasında arkadan toplamalı topuz saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan adımları takip ederek arkadan toplamalı topuz saçını sizde kendi saçlarınız için uygulayabilirsiniz. Evde kolay yapılan yeni saç modellerini daha önce de paylaşmıştım.

Sitemizde yer alan ” Saç Modelleri ” bölümünde birçok yeni saç modeline ulaşabilirsiniz. Birkaç gün önce 2017 saç modelleri ve yapılışını anlatan çalışmaları paylaşmıştım.

Arkadan toplamalı saç modeli yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

arkadan-toplamali-topuz-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6737.html

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY ÖRGÜ TEPEDEN TOPUZ SAÇ MODELİ YAP başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir