Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

artik-kumastan-kizilderili-cadiri-yapimi21-640x415

Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde fazlalık kumaş parçaları bulunuyorsa, bu güzel çalışmayı evinizin bir köşesine yapabilir ve dekoratif anlamda evinizi güzelleştirebilirsiniz. Artık kumaştan kızılderili çadırı yapımı ile ister çocuklarınızın oynayacağı bir köşe, isterseniz de eviniz büyükse özel bir köşe için bu çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımda kullanılan malzemeler ise sicim ipi, artık kumaş, halat, PVC boru yeterli olacaktır.

Kumaştan yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizde yer alan kumaştan kategorisine göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel kumaş çalışmalarını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Sitemizde her gün kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Birbirinden güzel bu çalışmaları gördükçe çok hoşunuza gidecek çalışmaların olacağını şimdiden söyleyebilirim.

source : http://www.thriftyandchic.com/2014/01/diy-3-sided-teepee-tutorial.html

Stoff Zelt – tente tissu – fabric tent

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*