Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde fazlalık kumaş parçaları bulunuyorsa, bu güzel çalışmayı evinizin bir köşesine yapabilir ve dekoratif anlamda evinizi güzelleştirebilirsiniz. Artık kumaştan kızılderili çadırı yapımı ile ister çocuklarınızın oynayacağı bir köşe, isterseniz de eviniz büyükse özel bir köşe için bu çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımda kullanılan malzemeler ise sicim ipi, artık kumaş, halat, PVC boru yeterli olacaktır.

 

 

Kumaştan yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizde yer alan kumaştan kategorisine göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel kumaş çalışmalarını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Sitemizde her gün kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Birbirinden güzel bu çalışmaları gördükçe çok hoşunuza gidecek çalışmaların olacağını şimdiden söyleyebilirim.

source : http://www.thriftyandchic.com/2014/01/diy-3-sided-teepee-tutorial.html

Stoff Zelt – tente tissu – fabric tent

 

Daha önce paylaştığımız PVC Borularından Dekoratif Ayna Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir