0

 

ARTIK KUMAŞTAN SARKAÇ TOP ÇİÇEK SÜS YAPMAK

 

 

Sarkaç süs nasıl yapılır

Artık kumaştan sarkaç top çiçek süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde dekoratif süs olarak duvara asabilirsiniz. Bu tür dekoratif sarkaç süs çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Keçeden duvara sarkaç süs yapmak veya atık kumaştan sarkaç süs yapma gibi birçok değişik çalışmayı sitemizde rahatça bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Kolay yapılan sarkaç top çiçek çalışmalarını altta farklı olarak da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan değerlendirme çalışması sonucu ortaya çıkan sarkaç dekoratif süs çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

Artık kumaşları değerlendirme

Evinizde bir şey yaparken kalan ve kullanmayı düşünmediğiniz kumaş parçalarını değerlendirebilirsiniz. Ben bu çalışma ile çok güzel bir sarkaç süs yaptım ve salonun giriş kısmına astım. Gerçekten yakıştı ve güzel durdu. Sizlerde evinizde artık kumaşları değerlendirmek için bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapabilirsiniz.

 

 

artik-kumastan-sarkac-top-cicek-yapmak

artik-kumastan-sarkac-top-cicek-yapmak

Kumaşları kesip, kıvırarak yapıştırma işlemi sonrası top haline getirerek sarkaç süs veya çeşitli süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Bir yeri süslemek için renkli kumaş parçaları her zaman uygun olmuştur. Resimli örnekte de nasıl yapacağınız detaylıca veriliyor.

Zorlanmadan yapabilir ve eviniz için yada işyeriniz için süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. Süslemede kullanılan iskeleti kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bunu bir kartonla da yapabilir ve daha sonra gözükmeyecek şekilde üstüne kumaş parçalarını kıvırarak yapıştırmanız yeterli olacaktır. Zorlanmadan yapacağınız güzel bir çalışma ve benzerlerini daha önce de perde yapımında veya sarkaç süs yapımı için paylaştığımızı hatırlıyorum. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

 

 

Daha önce paylaştığımız YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir