ATAÇTAN KEÇE TOKA YAPMAK

 

 

0

 

Evde ataçtan toka yapmak isteyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Ataç ile de toka yapıldığını gerçekten bende ilk defa gördüm. Ben ilk başta süs olduğunu düşündüm.

Fakat tamamlanmış resimlerini görünce gerçekten çok şaşırdım. Sizde benim gibi ilk kez ataçtan keçe toka yapıldığını görüyorsanız bence şaşırmalısınız. Çünkü gerçekten ilginç bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Ataçtan kolay toka yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlamıyorum. Sanırım bu çalışma ilk olacak. Sizde evde çocuklarınızla eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Renkli keçeden ataç toka yapmak için kullanabilir veya farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kolay toka yapmak veya takı yapmak için gerçekten ataç malzemesinin kullanılabileceğini hiç düşünmemiştim.

 

 

Bu çalışma ile bende yeni bir bilgi öğrenmiş oldum. Şimdi sizleri evde ataçtan keçe toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

atactan-kece-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7456.html

 

Daha önce paylaştığımız KALIN KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir