ATIK KUMAŞLA PLAJ TERLİĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Atık kumaşlarla plaj terliği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür atık kumaşlardan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

Bu güzel eğlenceli değerlendirme ve kolay yapılan çalışmayı kısa sürede sizde evinizdeki artık kumaş parçalarını bir araya getirerek yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak bu tür güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

 

 

Atık kumaşlarla yapılan plaj terliği veya ev terliği modelini evinize gelenler de çok sevecek. Onlara da nasıl yaptığınızı öğretebilir ve birlikte boş zamanınızda bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

atik-kumasla-plaj-terligi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir