ATIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI YAPMAK


Atık kumaştan saksı sarkacı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu da işinize yarayabilir. Eski penyeyi de değerlendirerek çok güzel kendin yap çalışması sayesinde çiçek sarkaç eşyasına dönüştürebilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde evinizi ve özellikle de balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Evde çiçek sarkaç ip yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan olabilir. Bu güzel çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolayca atık kumaştan sarkaç yapıp çiçek saksılarında kullanabilirsiniz. Atık kumaştan saksı sarkaçları yaparak evde keyifle kullanabilirsiniz.

Bu tür eşyalar satılıyor. Çok iyi paralara satıldığını söyleyebilirim. Onları satın almak yerine sizde evinizde hem değerlendirme çalışması yapmış olursunuz. Hem de kısa sürede bu güzel çalışmayı evinizde kullanarak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

Renkli atık kumaştan yapabilir ve rengarenk çiçek sarkaç eşyalarına sahip olabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz bu tür çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Artık kumaştan saksı sarkacı yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı ise şöyle ;

source

atik-kumastan-saksi-sarkaci-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*