Fiyonklu Atkı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Fiyonklu Atkı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Fiyonklu atkınız olsun ister misiniz? Evet bu yazımızda sizlere atkılarınızı nasıl fiyonklu hale getirebileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde evinizde fiyonkları olan atkılar yapabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız tarafından çok sevilecek…

Evde kolay fiyonklu atkı yapmak için altta ki örnekten yararlanabilirsiniz. Uzun olan atkıya fiyonklar atarak çok güzel bir hale atkınızı getirebilirsiniz. Özellikle de gençlerin çok hoşuna gidecek bu güzel çalışma sayesinde değişik bir atkı modeli de yapmış olursunuz.

Evde uzun atkıları bu tür çalışmalarla veya fikirlerle değiştirebilirsiniz. Fiyonklu atkı modeli yapabilir veya altta paylaştığım diğer kolay atkı yapımı çalışmalarından da yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

Bogenschal – bow scarf – arc écharpe – arco sciarpa – bue tørklæde – arco bufanda

 

Ampulden Yapılan Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ampul değerlendirme, ampulden minyatür çalışmalar ve ampulden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir