Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme

Şiş kullanmadan elle atkı nasıl örülür? diyorsanız bu yazımda size birkaç farklı anlatıma sahip videolu anlatımlar paylaştım. Daha önce resimli anlatım şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak videolu anlatım sayesinde hem izleyerek anlık olarak aynısını yapabilir ve takıldığınız yerde videoyu geri sarabilir veya durdurarak yavaşça nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Şiş olmadan atkı örme işlemi için anlatımlı videolarda farklı farklı nasıl yapıldıkları anlatılmış. Sizde izleyerek aynı şekilde Nako Spaghetti Combo marka ip ile kolay elle atkı örme tekniğini öğrenebilirsiniz.

Böylece herhangi bir gerece ihtiyaç olmadan çok güzel ve şık atkılar örebilirsiniz. Çocuğunuza şiş kullanmadan atkı örebilirsiniz. Eşinize veya sevdiklerinize de aynı atkı modelini el ile örebilir ve hediye de edebilirsiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemeyi unutmayın. Şimdi sizleri anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi

 
 

sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi2 sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi3

 

 

Video Anlatımlı Tığ İşi Bebek Botu Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ ile patik yap, tığ işi bebek bot modeli yap ve tığ işi bebek botu nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir