Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Ayakkabı bağcığından bileklik yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de ipten bileklik yapmak isteyenler için çeşitli çalışmaları sitemizde takı tasarım bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere paylaştığım resimli anlatımda ayakkabı ipinden bileklik yapmak isteyenler için adım adım anlatım gözüküyor. Evde sizde kolaylıkla ayakkabı ipinden bilezik yapabilir veya bileklikler yapıp kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak isteyenlere sürekli olarak değişik çalışmaları bulup paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten eğlenceli çalışmalar oluyor.

Ayakkabı ipiyle bileklik nasıl yapılır? diyenler için bu güzel çalışmadan yararlanarak evde kendilerine güzel takılar yapabilirler. Sizde evde kolay takı yapmak isteyenlerdenseniz bu tür çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım bölümlerinde sıkça bulabilirsiniz. Şimdi sizleri ayakkabı ipinden bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak

Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili diğer çalışmalar bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapımı olan bu çalışmayı sizde evinizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen ev hanımları da bu güzel çalışmayı nasıl yapılacağını öğrenerek kolaylıkla satacakları ürünler hazırlayabilirler. Evde kolay bilezik yapmak için yukarıda yer alan resimli anlatımdaki adımları takip etmek ve ipi örmeniz yeterli olacaktır. Bu tür çalışmaları çok beğeniyorum. Sizde bu tür çalışmaları seviyorsanız diğer çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/357895501615627227/

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Kolay Hediye Paketi Hazırlamak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir