Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak

ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak2-621x415

Ayakkabı bağcığından bileklik yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de ipten bileklik yapmak isteyenler için çeşitli çalışmaları sitemizde takı tasarım bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere paylaştığım resimli anlatımda ayakkabı ipinden bileklik yapmak isteyenler için adım adım anlatım gözüküyor. Evde sizde kolaylıkla ayakkabı ipinden bilezik yapabilir veya bileklikler yapıp kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak isteyenlere sürekli olarak değişik çalışmaları bulup paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten eğlenceli çalışmalar oluyor.

Ayakkabı ipiyle bileklik nasıl yapılır? diyenler için bu güzel çalışmadan yararlanarak evde kendilerine güzel takılar yapabilirler. Sizde evde kolay takı yapmak isteyenlerdenseniz bu tür çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım bölümlerinde sıkça bulabilirsiniz. Şimdi sizleri ayakkabı ipinden bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak

Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili diğer çalışmalar bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapımı olan bu çalışmayı sizde evinizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen ev hanımları da bu güzel çalışmayı nasıl yapılacağını öğrenerek kolaylıkla satacakları ürünler hazırlayabilirler. Evde kolay bilezik yapmak için yukarıda yer alan resimli anlatımdaki adımları takip etmek ve ipi örmeniz yeterli olacaktır. Bu tür çalışmaları çok beğeniyorum. Sizde bu tür çalışmaları seviyorsanız diğer çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/357895501615627227/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*