Ayakkabı İpinden Kolay Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çok güzel ve basit anlatımlı takı yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde ayakkabı bağcığıyla bileklik yapmak için sanırım bu gün için başka bir çalışmanın da resimli anlatımını paylaşmıştım.

Benzer bir çalışma olan bu yazımdaki paylaştığım resimli anlatımda da yine ayakkabı ipiyle yapılan güzel bir takı çalışmasını paylaştım. Resimli anlatımda adım adım nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla veriliyor.

Evde kullanmadığınız ayakkabı ipini çok güzel ve şık bir bilekliğe dönüştürebilirsiniz. Ayakkabı ipinden nasıl bileklik yapılır diyorsanız, paylaştığım resimli anlatımdaki gibi kolay bir şekilde sizde nasıl bileklik yapılacağını öğrenebilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

ayakkabi-ipinden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7439.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Renkli Tülden Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir