Ayakkabı İpinden Örgü Sarkaç Süs Yapmak

 

 

0

 

Sarkaç süs yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Ayakkabı ipinden örgü sarkaç süs yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde zorlanmadan yapabileceğiniz çalışma da ayakkabı bağcığı kullanılmış. Sizde ayakkabı bağcığından sarkaç süs yapmayı öğrenebilirsiniz.

Çeşitli sarkaç süs çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı renklerden yapıp turistik bölgelerde yaşıyorsanız kolaylıkla satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde ayakkabı ipinden sarkaç süs yapmak için sitemizde çeşitli örnek çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Kendin yap bölümünde özellikle paylaştığım çalışmalardan mutlaka yararlanmayı unutmayın.

 

 

Bu yazımın da altında ipten yapılan sarkaç süs çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri ayakkabı ipinden sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayakkabi-ipinden-orgu-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7447.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Süzgeç Lif İşleme Örneği başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir