AYAKKABI İPİNDEN ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Ayakkabı ipinden örgülü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kendinize yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel örgü bileklik çalışmasını kısa sürede yapabilir ve yaptıktan sonra keyifle kullanabilirsiniz. Hediye olarak da arkadaşlarınıza bu tür arkadaş bilekliği şeklinde hediye edebilirsiniz.

Ayakkabı ipinden örgülü bileklik yapmak için benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın hemen altında hepsi karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum. Evde kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz.

Anlatımlı bileklik çalışması sayesinde çok güzel takılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Adım adım örgülü bileklik yapmak için çalışmayı kısa sürede tamamlayabilir ve sevdiklerinize hediye olarak da düşünebileceğiniz müthiş bileklikler ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

Evde kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde elbiselerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay bileklik yapımıyla ilgili anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ayakkabi-ipinden-orgulu-bileklik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE DANTELDEN KRALİÇE TACI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir