AYAKKABI İPİNDEN ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK

1x1.trans

Ayakkabı ipinden örgülü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kendinize yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel örgü bileklik çalışmasını kısa sürede yapabilir ve yaptıktan sonra keyifle kullanabilirsiniz. Hediye olarak da arkadaşlarınıza bu tür arkadaş bilekliği şeklinde hediye edebilirsiniz.

Ayakkabı ipinden örgülü bileklik yapmak için benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın hemen altında hepsi karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum. Evde kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz.

Anlatımlı bileklik çalışması sayesinde çok güzel takılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Adım adım örgülü bileklik yapmak için çalışmayı kısa sürede tamamlayabilir ve sevdiklerinize hediye olarak da düşünebileceğiniz müthiş bileklikler ortaya çıkarabilirsiniz.


Evde kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde elbiselerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay bileklik yapımıyla ilgili anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ayakkabi-ipinden-orgulu-bileklik-yapmak

EVDE DANTELDEN KRALİÇE TACI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*