AYAKKABI KUTUSUNDAN BASİT LANGIRT OYUNU YAPMAK


Ayakkabı kutusundan langırt oyunu yapmak için daha önce de bir paylaşımım olmuştu. Onu hatırladım şimdi… bu yazımda da paylaştığım çalışma ona benziyor.

Ancak bu biraz daha çocuksu ve basit gibime geldi. Ancak yine de çocuklarınızla bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Hepimizin evinde ayakkabı kutuları vardır.

Küçük veya büyük şeklinde ayakkabı kutularını değerlendirebilir ve onlardan çocuklarınıza oyuncaklar yapabilirsiniz.

Kartondan oyuncak veya oyun yapmak istediğimizde evimizde en kolay bulunan araç ise karton kutu veya ayakkabı kutusu olur. Bu bakımdan ayakkabı kutuları önemlidir.

Bence yeni aldığınız ayakkabıların kutularını atmayın. Genelde evde hanımlar yer kaplamasın diye bu tür boş kutuları atarlar.

Fakat bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde kutudan oyuncak yapmak veya karton kutudan oyun yapmak için kullanılabilir olduğunu göreceksiniz.

Şimdi sizleri ayakkabı kutusundan basit langırt oyunu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayakkabi-kutusundan-basit-langirt-oyunu-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*