AYAKKABI KUTUSUNDAN OYUNCAK ARABA GARAJI YAPMAK


Ayakkabı kutusundan oyuncak araba garajı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde mutlaka denemelisiniz. Evinizde illaki ayakkabı kutuları bulunuyordur. Onları kendin yap çalışmasında olduğu gibi çocuklarınıza oyuncak olarak dönüştürebilirsiniz.

Karton kutu değerlendirme çalışması olarak bu güzel ve sevimli çalışmayı yaparken eğleneceğinizi söylemek isterim. Oyuncak yaparken her zaman eğlenildiğini düşünüyorum. Sizde benim gibi düşünüyorsanız bu güzel çalışmayı oğlunuza mutlaka yapmayı düşünmelisiniz.

Karton koliden araba garaj oyuncağı yaparak onların hayal dünyasına bir kapı açmış olursunuz. Odalarında küçük maket arabalarıyla veya minyatür araba oyuncakları ile bu sevimli garajı kullanabilirler. Sitemizde süt kutusundan apartman oyuncak yapmak gibi ilginç örnekler de var. Onları da yaparak çocuklarınıza minyatür bir şehir oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

ayakkabi-kutusundan-oyuncak-araba-garaji

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*