AYAKKABI KUTUSUNDAN OYUNCAK ARABA GARAJI YAPMAK

 

 

0

 

Ayakkabı kutusundan oyuncak araba garajı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde mutlaka denemelisiniz. Evinizde illaki ayakkabı kutuları bulunuyordur. Onları kendin yap çalışmasında olduğu gibi çocuklarınıza oyuncak olarak dönüştürebilirsiniz.

Karton kutu değerlendirme çalışması olarak bu güzel ve sevimli çalışmayı yaparken eğleneceğinizi söylemek isterim. Oyuncak yaparken her zaman eğlenildiğini düşünüyorum. Sizde benim gibi düşünüyorsanız bu güzel çalışmayı oğlunuza mutlaka yapmayı düşünmelisiniz.

Karton koliden araba garaj oyuncağı yaparak onların hayal dünyasına bir kapı açmış olursunuz. Odalarında küçük maket arabalarıyla veya minyatür araba oyuncakları ile bu sevimli garajı kullanabilirler. Sitemizde süt kutusundan apartman oyuncak yapmak gibi ilginç örnekler de var. Onları da yaparak çocuklarınıza minyatür bir şehir oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

ayakkabi-kutusundan-oyuncak-araba-garaji

 

Daha önce paylaştığımız ÇAM KOZALAĞINDAN OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir