Ayakkabı Kutusundan Yapılanlar

 

 

0

 

Ayakkabı Kutusundan Yapılanlar

Ayakkabı kutusundan yapılan çalışmaları sizin için bu başlıkta derledik. Sizde evinizdeki boş ayakkabı kutularını bu şekilde değerlendirebilir ve işe yarayışlı eşyalar haline getirebilirsiniz. Evde ayakkabı kutusu değerlendirme çalışmaları arıyorsanız bu güzel modellemeler işinize yarayacaktır.

İllaki aralarında beğendiğiniz ve yapmak istediğiniz olacaktır. Ayakkabı kutusundan oyuncak yapmak, ayakkabı kutusundan dolap yapmak gibi ilginç çalışmalar içeren örnekleri seveceksiniz. Benim çok hoşuma giden çalışmalar bunlar ve en kısa sürede bende yapmayı tasarlıyorum.

 

 

Sizlerde evinizde boş duran ve kullanmadığınız ayakkabı kutularını değerlendirebilirsiniz. Ayakkabı kutusuyla yapılan çalışmalar sayesinde sizde keyifli zaman geçirebilir ve boş zamanlarınızı bu tür maket çalışmaları yaparak da geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Ayakkabı Kutusundan Dolap Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir