Badem Oyası Yapılışı

igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi2

Badem Oyası örneği

İğne oyası örnekleri yapıyorsanız? değişik çalışmalar ve daha neler yapabilirim diyenlerdenseniz benim gibi, sizde bu güzel örnekleri inceleyin derim. Canım anne kanalında yer alan bu müthiş çalışmanın birçok benzeri ve daha güzeli yine ilgili kanalda yer alıyor. Katılarak sizde canım anne serisinin en güzel iğne oyası örneklerini öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Badem oya örneği çalışmasının detaylı anlatımını hem örnek resim hem de altta paylaşılan video sayesinde hemen modeli kavrayıp yapmasını öğreneceksiniz. Badem oyası örneği nasıl yapılır diyorsanız detaylı videoya bakın.

Modeli öğrenip hemen iğne oyası ile başlayacağınız çalışmayla harika örtüler, çeyizlik iğne oyası örnekleri ve hediye olarak vereceğiniz iğne oyası çalışmaları yapabilirsiniz. Bu güzel tekniği öğrenerek sizde hemen yapabilirsiniz hanımlar.

Değişik iğne oyası örnekleri olarak da yine sitemizde daha önce paylaştığımız çeşitli çalışmaları inceleyin derim. Çok güzel ve beğenilen modelleri araştırıp incelemiş ve ele almıştık. Badem oyası örgü örneğini öğrenin derim.

igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi
Badem Oyası Yapılışı

igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi2
Badem Oyası Yapılışı
igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi3
Badem Oyası Yapılışı
igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi4
Badem Oyası Yapılışı
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*