Bahçe Hortumundan Kapı Süsü Yapmak

 

 

0

 

Evde bahçenizde fazlalık hortum ve yapı malzemeleri varsa onları kullanarak dış kapınıza veya bahçe kapısına çok güzel bir kapı süsü yapabilirsiniz. Oldukça değişik bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Belki evinizin kapısına düşünmeyebilirsiniz. Fakat bahçe kapısı veya evinizin en dış kapısına uygulayabilirsiniz. Sanırım bahçe işleri ile uğraşanlara yönelik bir çalışma olarak düşünülmüş.

Sizde evinizde bahçeniz ve bahçe işleriniz varsa ilgili yerde bulunan kapıya bu tür bir çalışma yapabilirsiniz. Resimli anlatımda hortum, mala ve daha birçok yapı malzemesinin kullanıldığını görebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve fazla uğraştırıcı olmadığını söyleyebiliriz. Eğer eski değil yeni araç gereçlerden yapmak isterseniz de yapı marketlerden tüm araç gereçleri ucuz olanlarından bulabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri resimli anlatımı ile bahçe hortumundan kapı süsü yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bahce-hortumundan-kapi-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193940

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir