BAHÇE YÜRÜME YOLU PROJESİ YAPMAK

 

 

0

 

Evinizde bahçeniz varsa ve çimlerden değilde, yaptığınız yoldan gitmek istiyorsanız? bu yazımdaki çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Bahçe yürüme yolu projesi yapmak için daha önce kalıp hazırlama ve bahçe yürüme yolu yapmak için anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda ise hazır kare parkeler için bahçenizde oluşturduğunuz yola serdiğiniz kumu derzleyip üzerine parkeleri yerleştirme ve sıkıştırma işlemini gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylar fazla yok, ancak nasıl yapacağınızı fikir olarak anlayabiliyorsunuz. Bahçe yürüme yolu yapmak için farklı çalışmalar buldukça sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri resimli anlatımı olan bahçe yürüme yolu projesi yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 

 

bahce-yurume-yolu-projesi-yapmak

source : http://www.thegardenglove.com/7-classic-diy-garden-walkway-projects/

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI BEBEK ELDİVENİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir