Bahçeye Ahşap Kulübe Yapılışı – Resimli Anlatım

bahceye-ahsap-kulube-yapimi-641x415

Bahçeye Ahşap Kulübe Yapılışı – Resimli Anlatım

Bugün sizlere güzel bir paylaşımda bulunacağım. Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığımı bu güzel çalışmayı sizinde görmenizi istedim. Yapımı kolay gibi gözüken ahşaptan kulübe yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerde tam detaylı yapılışını anlatmasa da, bu işi yapan kişiler nasıl yapıldığını resimlere bakarak kolaylıkla anlayabilirler.

Sizde bahçenize bu tür bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız, resimli anlatımdaki çalışmayı incelemenizi öneririm. Yapılışı pek anlatılmasa da resimlerden nasıl yapıldığına dair fikirler oluşacaktır. Hatta bu tür çalışmaları yapan ustalara örnek resimleri gösterdiğinizde, size bu kulübenin aynısını yapabileceklerini söyleyeceklerdir. Bahçeye ahşap kulübe yaptırmayı düşünüyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimlere bakmadan geçmeyin.

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-garden-shed-free-plan/

wooden hut – cabane en bois – Holzhütte

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*