Bahçeye Ahşap Kulübe Yapılışı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Bahçeye Ahşap Kulübe Yapılışı – Resimli Anlatım

Bugün sizlere güzel bir paylaşımda bulunacağım. Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığımı bu güzel çalışmayı sizinde görmenizi istedim. Yapımı kolay gibi gözüken ahşaptan kulübe yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerde tam detaylı yapılışını anlatmasa da, bu işi yapan kişiler nasıl yapıldığını resimlere bakarak kolaylıkla anlayabilirler.

 

 

Sizde bahçenize bu tür bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız, resimli anlatımdaki çalışmayı incelemenizi öneririm. Yapılışı pek anlatılmasa da resimlerden nasıl yapıldığına dair fikirler oluşacaktır. Hatta bu tür çalışmaları yapan ustalara örnek resimleri gösterdiğinizde, size bu kulübenin aynısını yapabileceklerini söyleyeceklerdir. Bahçeye ahşap kulübe yaptırmayı düşünüyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimlere bakmadan geçmeyin.

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-garden-shed-free-plan/

wooden hut – cabane en bois – Holzhütte

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Uzay Gemisi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir