Bahçeye Ahşaptan Sera Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Bahçeye Ahşaptan Sera Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaştım. Bahçeye ahşaptan sera yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli örneğin aynısını izleyeceğiniz video sayesinde sizde yapabilirsiniz. Ayrıca bu çalışmanın yapımı ile ilgili şablonu sizlere PDF olarak paylaştım. PDF şablondan yararlanarak sizde bu güzel bahçeye ahşap sera çalışmasını yapabilir ve evinizin bahçesine güzellik katabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay gözüken bu çalışmayı yaparak, evinizin bahçesine olağanüstü güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Sera olarak kullanabilir, çiçek dikebilir veya başka bir şeyler ekip büyütebilirsiniz. Tercih size kalmış. Gerçekten güzel olan bu çalışmayı bahçesi geniş ve büyük olanlar mutlaka denemeli… bahçeye ahşaptan oturak yapımı ile ilgili de sitemizde çalışma paylaştım. Eminim görmüşsünüzdür. Eğer görmediyseniz bu yazımın sonundaki bağlantılarda karşınıza çıkar. Eğer çıkmazsa da kategorilerden ahşap işleri bölümüne göz atmanız yeterli olacaktır.

Bahçeye ahşap sera yapımı şablonu PDF indir


bahceye-ahsaptan-sera-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/learn-how-to-build-a-raised-bed-with-benches/

wooden greenhouse – serre bois – Holzgewächshaus

Parti İçin Birbirinden Güzel Elbise Modelleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*