Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu


Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu

Eviniz bahçeli ise ateş yakılacak çukur yapılışı ile ilgili bu anlatımdan yararlanabilirsiniz. Bu sayede sizde evinizin bahçesine harika peyzaj çalışması yaparak, güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Evinizde bahçe varsa ve bahçeye yol yapmak istiyorsanız, o yönde de güzel çalışmaların anlatımını paylaştığımı hatırlıyoru. Bu güzel çalışmayı da mutlaka öğrenmeli ve denemelisiniz. Bahçenizi güzelleştirebilir ve evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Hemen altta anlatımlı video da var. Daha detaylı öğrenebilir ve bir anlayana yaptırabilirsiniz. İnanın bitince oldukça kaliteli ve güzel bir bahçe ateş çukur çalışması ortaya çıkmış olacak. Kolay gelsin.

bahceye-ates-cukuru-yapilisi

bahceye-ates-cukuru-yapilisi2

bahceye-ates-cukuru-yapilisi3

bahceye-ates-cukuru-yapilisi4

bahceye-ates-cukuru-yapilisi5

 

 

 

Gartenfeuerstelle – garden fire pit – foyer de jardin – giardino pozzo del fuoco – haven brand pit – fogata jardín

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*