Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu

 

 

0

 

Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu

Eviniz bahçeli ise ateş yakılacak çukur yapılışı ile ilgili bu anlatımdan yararlanabilirsiniz. Bu sayede sizde evinizin bahçesine harika peyzaj çalışması yaparak, güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Evinizde bahçe varsa ve bahçeye yol yapmak istiyorsanız, o yönde de güzel çalışmaların anlatımını paylaştığımı hatırlıyoru. Bu güzel çalışmayı da mutlaka öğrenmeli ve denemelisiniz. Bahçenizi güzelleştirebilir ve evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Hemen altta anlatımlı video da var. Daha detaylı öğrenebilir ve bir anlayana yaptırabilirsiniz. İnanın bitince oldukça kaliteli ve güzel bir bahçe ateş çukur çalışması ortaya çıkmış olacak. Kolay gelsin.

bahceye-ates-cukuru-yapilisi

bahceye-ates-cukuru-yapilisi2

 

 

bahceye-ates-cukuru-yapilisi3

bahceye-ates-cukuru-yapilisi4

bahceye-ates-cukuru-yapilisi5

 

 

 

Gartenfeuerstelle – garden fire pit – foyer de jardin – giardino pozzo del fuoco – haven brand pit – fogata jardín

 

Daha önce paylaştığımız Şişle Örülen Kolay Bebek Patikleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir