Bahçeye Döşenen Parke Taşlarının Evde Yapılışı Resimli

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-71

Bahçeye Döşenen Parke Taşlarının Evde Yapılışı Resimli

Evinizin bir bahçesi varsa sizde resimlerde göründüğü gibi bahçenize parkeden döşeli yollar yapabilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve şık duruyor. Bunun için sizlere resimli anlatım sunuyoruz. Paylaşımımıza yorum yaparsanız seviniriz.

Bu çalışmayı yaparak, kışın yağmurlu havada bahçenizde çamurlanmadan dolaşabilir ve ulaşmak istediğiniz noktalara döşediğiniz parkeler sayesinde kolaylıkla ve pislenmeden ulaşabilirsiniz. Evde bahçeye döşenen parke taşlarının evde yapılışı ile ilgili aşağıda resimli anlatım ve video ile karşılaşacaksınız. Böylece pratik bir şekilde sizde bu çalışmanın nasıl yapıldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu çalışmayı kolaylıkla ve pratik bir şekilde evinizde kendinizde yapabilirsiniz. Bunun için döşemeyi düşündüğünüz taş cinsini kolaylıkla satın alabilir ve evinizde kendi kendinize yapabilirsiniz. Pahalı olacağını düşünüyorsanız, kendiniz kalıp hazırlayabilir ve kendi parke taşınızı kendiniz üretebilirsiniz.

Bahçelere taş parke nasıl döşenir ?

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-6

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-5

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-1

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-2

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-3

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-4

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-7

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-8

Farklı bir çalışma videosu :

https://www.youtube.com/watch?v=-JBXpyZ5d8A

 

https://www.youtube.com/watch?v=LrwleuxQBXs

cobbles – pavés – Kopfsteinpflaster

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*