Bahçeye Kolay Arnavut Kaldırımlı Parke Taşı Yapımı – Resimli Anlatım


Bahçeye Kolay Arnavut Kaldırımlı Parke Taşı Yapımı – Resimli Anlatım

Dekorasyon bakımından oldukça önemli olan bu konuda paylaşacağım resimli anlatımdan mutlaka yararlanmalısınız. Evinizde bahçeniz varsa ve bu tür bir parke taşlı yol yapmayı düşünüyorsanız? yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmadan mutlaka yararlanın. Öncelikle resimli anlatımda değişik bir parke taşı kalıbı kullanılmış. Bahçeye kolay arnavut kaldırımlı parke taşı yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Parke taşı kalıbı yapımı için öncelikle kafanızda nasıl bir arnavut kaldırım yapmayı düşünüyorsanız? onun kalıbını sanayilerde kolaylıkla metalden veya tahtadan yaptırabilirsiniz. Daha sonra bahçenizi düzenleyip, yaptırdığınız kalıpları kullanarak çok güzel beton parke taşları yapabilirsiniz. Daha önce de buna benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimleri örnek olarak kullanabilir veya dilerseniz aynı kalıbı yaptırıp, sizde aynı çalışmayı bahçenize veya köyünüze uygulayabilirsiniz.

source : http://stroim–dachy.ru/moshhenyj-dvorik-trotuarnoj-plitkoj.html

Kopfsteinpflaster – cobblestone – pavé

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Bahçeye Kolay Arnavut Kaldırımlı Parke Taşı Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*