Bahçeye Kolay Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Bahçeye Kolay Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizin bahçesine veya balkonunuza bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan bu güzel projede elektriğe ihtiyacınız yok. Işıklandırmayı mumla yapıyorsunuz. Mum biter veya kısa sürede tükenir diyorsanız? tabi ki uzun süreli ışıklandırma için değil, özel günler veya geceler için romantik ışıklandırma isteyenler bu çalışmayı düşünebilirler. Bahçeye kolay mumluk yapımı ile ilgili altta paylaştığım resimli anlatımda kullanılan malzemeler ise şöyle ;

  • lüküs lamba camı.
  • mum.
  • küçük saksı veya büyük kapak.
  • sabitlemek için bir sap veya çubuk.
  • delik açmak için delici bir alet.

Yukarıdaki malzemeleri bir araya getirdikten sonra resimli anlatımda olduğu gibi küçük saksı veya kapağın tam ortasını sabitleyeceğiniz çubuk için delmeniz gerekiyor. Lamba camını üzerine sabitleştirdikten sonra mumu içine koyup yakmanız yeterli olacaktır. Bu çalışmayı benzer şekillerde kendi kafanıza göre değiştirebilir veya tamamen farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz. Değişik fikirleriniz olursa bize bu başlık altından yorum da yazabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

bahceye-kolay-mumluk-yapimi

Yukarıdaki çalışmayı farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Değişik lamba veya mumluk çalışmalarını buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

Garten Kerzen – garden candles – bougies de jardin

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kediler İçin Kartondan Koltuk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir